Specjalnie
dla
ciebie
Avatar
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 4 zł 0 zł do 4 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Akcesoria do kąpieli i pod prysznic

Po długim i męczącym dniu każdy marzy o spokojnej, relaksującej kąpieli. Umilą nam ją przyjemne w dotyku akcesoria do kąpieli oraz odpowiednie płyny i kule. Warto znaleźć wieczorem czas dla siebie i odpocząć. Przed kąpielą nie zapomnijmy zaświecić kilku zapachowych świec oraz włączyć spokojną muzykę. Dzięki temu nie tylko nasze ciało odpocznie, ale także nasze zmysły.

Najczęściej wybieranymi akcesoriami są myjki do kąpieli. Mają one różną fakturę oraz miękkość. Warto wybrać myjkę odpowiednią do naszego rodzaju skóry. Myjka, w połączeniu z delikatnym balsamem pod prysznic i relaksującym płynem do kąpieli, sprawi, że będziemy czuć się spokojne i odprężone.

Warto zwrócić uwagę także na gąbki do kąpieli. W ofercie znajdziemy wiele ich rodzajów gąbek i możemy wybrać te, które najlepiej będą pasować do naszej skóry.. W zależności od grubości i sztywności gąbki może ona delikatnie masować, jak i mocniej złuszczać naszą skórę. Odpowiednio dobrany żel lub płyn do kąpieli sprawią, że nasza skóra będzie odżywiona, odpowiednio dotleniona oraz wróci w niej prawidłowe krążenie.

Po takiej kąpieli każda kobieta będzie zrelaksowana i wypoczęta, a także przygotowana na przyjemny sen. Zaplanuj swoja kąpiel z Kontigo!

więcej> mniej<