Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 30 zł 0 zł do 30 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Akcesoria do kąpieli i pod prysznic

Po długim i męczącym dniu każdy marzy o spokojnej, relaksującej kąpieli. Umilą nam ją przyjemne w dotyku akcesoria do kąpieli i pod prysznic oraz odpowiednie płyny i kule. Warto znaleźć wieczorem czas dla siebie i odpocząć. Przed kąpielą nie zapomnijmy zaświecić kilku zapachowych świec oraz włączyć spokojną muzykę. Dzięki temu nie tylko nasze ciało odpocznie, ale także nasze zmysły.

Akcesroria do kąpieli i pod prysznic

Najczęściej wybieranymi akcesoriami są myjki do kąpieli. Mają one różną fakturę oraz miękkość. Warto wybrać myjkę odpowiednią do naszego rodzaju skóry. Myjka, w połączeniu z delikatnym balsamem pod prysznic i relaksującym płynem do kąpieli, sprawi, że będziemy czuć się spokojne i odprężone.

Warto zwrócić uwagę także na gąbki do kąpieli. W ofercie znajdziemy wiele ich rodzajów gąbek i możemy wybrać te, które najlepiej będą pasować do naszej skóry.. W zależności od grubości i sztywności gąbki może ona delikatnie masować, jak i mocniej złuszczać naszą skórę. Odpowiednio dobrany żel lub płyn do kąpieli sprawią, że nasza skóra będzie odżywiona, odpowiednio dotleniona oraz wróci w niej prawidłowe krążenie.

Po takiej kąpieli każda kobieta będzie zrelaksowana i wypoczęta, a także przygotowana na przyjemny sen. Zaplanuj swoja kąpiel z Kontigo!

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie